HEST/F Acquisition Timeline

Status
Not open for further replies.
Oh, sorry. My mistake. I speak English, and that reads from left to right.
:thumbup: .. ;) .. :cool:

Right to left, top to bottom. :thumbup: .. ;)
Sorry, I couldn't resist........ :D
-----------------------------------------------------------------------
קרא את תאריכ'

זכור שלה לינואר עכשיו 7 11

פורסם במקור על ידי צפה RYP
כאן הוא המקום שבו אנו נמצאים. LionSteel יהיה סיימו סוף סוף את כל הסכינים הפעלה ראשונה עד מחר בערב. הוא יצטרך סיים גם את כל הכלים הגולגולת. אבל

רציתי Limited Edition הבעלים להיות טובים מאוד מגניב כי תראה על המסירה. שני של הספקים לא נמסר עדיין (אני לא מתכוון לחשוף את שמות כדי להגן על אשמה). היו מזג האוויר משמעותי משא בעיות אוויר אז אני יהיה לחתוך אותם קצת רפויים.

משמעות הדבר היא שאנחנו לא הולכים אל הספינה הפעלה ראשונה dpx HEST / תיקיות לפני חג המולד. זו החלטה שאני עושה. הראשון לעשות ג 'יאני בטוח יש זמן לבדוק כל סכין, לקבל את כל החבילה ביחד, ושנית כדי שאף אחד לא מקבל את הסכינים שלהם מועברים כאשר העסקים סגורים וכו'

אנחנו נהיה משלוח הייצור הרגיל של dpx HEST / מוצרים F בשבוע הבא כדי הסוחרים ימשיכו הסוחרים והלקוחות מעודכנים ישירות דרך הפורום הזה. זכור למשווק יש לעבד ולשלוח את ההזמנה אחרי שהוא מקבל את סכינו.

אני עומד ליד בתקופת החגים לחתום כל מספר של 250 סכינים אז אני לא רוצה לשמוע את כל הקיטורים.

RYP --------- מה בדיוק ספנות המשרד תאריך ...... או איזה רעיון מה קורה לאחרונה אמרת שאתה מספור אותם ב 12 12 10----------- --- זה עכשיו 12 29 10 .. כשהם תשלח בבקשה ..... תודה
=====
נובמבר 29''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

דצמבר 30 th

הנה את רוב מידע עדכני יש לנו ... 250 Limited Edition תיקיות כבר הפיק את הבדיקה של הסכין כל הושלמה. החלטנו להוסיף פריט נוסף לחבילת מהדורה מוגבלת, כמו גם ליצור מיכל יעיל יותר עבור המשלוח. אנו מעריכים משלוח מהמפעל בתוך השבועיים הקרובים, האוסר על כל עיכובים בלתי צפויים.
בברכה,
לינדה
DPxGearTeam

על יום חמישי, 30 דצמבר 2010 בשעה 07:04,
אז אתה רגיל לראות את הסכין עד סוף ינואר

Last edited:
Right to left, top to bottom. :thumbup: .. ;)
Sorry, I couldn't resist........ :D
-----------------------------------------------------------------------
קרא את תאריכ'

זכור שלה לינואר עכשיו 7 11

פורסם במקור על ידי צפה RYP
כאן הוא המקום שבו אנו נמצאים. LionSteel יהיה סיימו סוף סוף את כל הסכינים הפעלה ראשונה עד מחר בערב. הוא יצטרך סיים גם את כל הכלים הגולגולת. אבל

רציתי Limited Edition הבעלים להיות טובים מאוד מגניב כי תראה על המסירה. שני של הספקים לא נמסר עדיין (אני לא מתכוון לחשוף את שמות כדי להגן על אשמה). היו מזג האוויר משמעותי משא בעיות אוויר אז אני יהיה לחתוך אותם קצת רפויים.

משמעות הדבר היא שאנחנו לא הולכים אל הספינה הפעלה ראשונה dpx HEST / תיקיות לפני חג המולד. זו החלטה שאני עושה. הראשון לעשות ג 'יאני בטוח יש זמן לבדוק כל סכין, לקבל את כל החבילה ביחד, ושנית כדי שאף אחד לא מקבל את הסכינים שלהם מועברים כאשר העסקים סגורים וכו'

אנחנו נהיה משלוח הייצור הרגיל של dpx HEST / מוצרים F בשבוע הבא כדי הסוחרים ימשיכו הסוחרים והלקוחות מעודכנים ישירות דרך הפורום הזה. זכור למשווק יש לעבד ולשלוח את ההזמנה אחרי שהוא מקבל את סכינו.

אני עומד ליד בתקופת החגים לחתום כל מספר של 250 סכינים אז אני לא רוצה לשמוע את כל הקיטורים.

RYP --------- מה בדיוק ספנות המשרד תאריך ...... או איזה רעיון מה קורה לאחרונה אמרת שאתה מספור אותם ב 12 12 10----------- --- זה עכשיו 12 29 10 .. כשהם תשלח בבקשה ..... תודה
=====
נובמבר 29''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

דצמבר 30 th

הנה את רוב מידע עדכני יש לנו ... 250 Limited Edition תיקיות כבר הפיק את הבדיקה של הסכין כל הושלמה. החלטנו להוסיף פריט נוסף לחבילת מהדורה מוגבלת, כמו גם ליצור מיכל יעיל יותר עבור המשלוח. אנו מעריכים משלוח מהמפעל בתוך השבועיים הקרובים, האוסר על כל עיכובים בלתי צפויים.
בברכה,
לינדה
DPxGearTeam

על יום חמישי, 30 דצמבר 2010 בשעה 07:04,
אז אתה רגיל לראות את הסכין עד סוף ינואר
:thumbup:

i personally think i prefer them making sure everything is gtg on the knives, limited or regular so that we will be less likely to see warranty issues right off the bat. who wants to get this badass new knife and send it back for something QC missed if the propper inspection was completed.

If im not mistaken, RYP said the inspection was already complete .. we were waiting on some goodies for the LE package. That would be a big mistake to include some goodies and not fully inspect the knife itself.. common sense.

I was just stating the inspection set it back some. The goodies sound nice and I am looking forward to getting them to see what they are.

It's really not a big deal.

I've simply told my team we will delay our expedition to Nepal until our pocket knives have arrived. It's just one of those things, with no other pocket knife on the whole market, we have to wait for this new technology to be developed.

I'm pretty sure we have a few recon units staged until they get their pocket knives too. So if the entire military operations of the US can wait, I can too.

Meanwhile I have an apple I have to eat using a Mora. It's primitive I know, but I can improvise, adapt and overcome.

LOL---were all a little cranky here no? I think ifs funny what waiting for a knife does to a grown man. Kinda like being in the dog house and having your GF withhold bootie. I hope this thing comes soon or we will be eating our young next :)

It's really not a big deal.
I've simply told my team we will delay our expedition to Nepal until our pocket knives have arrived.

It's too bad you have to delay your expedition to Nepal. Maybe you could pick up some nice sturdy slip joint knives. They would handle anything that came up and that way you would not have to delay the trip.

It's too bad you have to delay your expedition to Nepal. Maybe you could pick up some nice sturdy slip joint knives. They would handle anything that came up and that way you would not have to delay the trip.

That's awesome hahahah :D:D:D:D

Status
Not open for further replies.
Back